čeština english
Ochrannépracovní pomůcky Hygienicképotřeby Hotelovévybavení Kancelářsképotřeby Reklamnípředměty

DISTRIBUCE EJENDALS

9295

Skupina Ejendals

Ejendals je skupina skládající se z několika společností: Ejendals AB, Ejendals Suomi Oy a Ejendals Jalas GmbH.
Ejendals AB
Ejendals je rodinná firma, která byla založena v roce 1949, se sídlem v Leksandu. Společnost se specializuje na vývoj, výrobu a uvádění na trh kvalitní produkty, které chrání ruce a nohy. Je to jedna z vedoucích společností ve svém oboru v Evropě. CEO Ejendals AB je Marcus Ejendal.
Ejendals Suomi Oy
Ejendals Suomi Oy, se značkou Jalas, má kolem 250 zaměstnanců a obrat 350 milionů SEK. Společnost byla založena v roce 1916 a je součástí skupiny Ejendals od roku 2008. Sídlo je v Jokipii.
Ejendals Jalas GmbH je dceřinou společností Ejendals Suomi Oy. Firma má 15 zaměstnanců a její sídlo je v Weselberg. CEO je Werner Noll.

Nastavili jsme vysoké standardy:
Chceme, aby budoucí generace měli dobrý svět, ve kterém žijí. To je důvod, proč chceme, aby náš vliv na životní prostředí byl minimální. Jsme stále lepší a lepší po celou dobu našeho provozu ve snížování dopadu na životní prostředí, ale jsme daleko od toho aby jsme byli úplně spokojeni. Budeme pokračovat v pokroku na všech frontách. Chceme, aby naše výrobky a obaly měli co nejmenší dopad na životní prostředí, jak je to jen možné. Chceme-li uspět v tomto přání, klademe si proto přísné ekologické požadavky na naše dodavatele. Naše produkty se skládají převážně z kůže. Do kůže, tak aby byla použitelná, byla příjemná na kůži a zároveň nabídla ochranu, musíme do ní přidat chemikálie. Přidáváme ne více, než je nezbytně nutné. Mnoho lidí je alergických na chrom, proto existuje směrnice EU při definování přípustných úrovní. Samozřejmostí je udržovat tyto hodnoty pod těmito limity. Zefektivňujeme naši spotřebu energie a dopravy a minimalizujeme odpad. Rozvážíme toliko zboží, jak jen to je možné po moři a železnici, tak aby se zabránilo používání vzhledem k životnímu prostředí nepřátelské letecké nákladní dopravy. Kontejnerové zařízení v nedalekém Insjön nám umožňují dodávat zboží efektivně a koordinovat
 dopravu s dalšími místními firmami. Recyklujeme materiály. Jsme registrováni u REPA [Švédská asociace odpovědnosti], což znamená, že naše obaly jsou recyklovány, a to v maximální možné míře.
 Jsme certifikováni dle normy ISO 14001. Podporujeme ekologicky šetrné výrobky. Tím, že produkuje kvalitní rukavice a obuv, které úspěšně prodáváme, vyhýbáme se tím odpadu vytvořeného z levnějších výrobků.
Kvalita v každém švu
Ejendals "Hlavním cílem je poskytovat nejvyšší možnou kvalitu pro naše zákazníky". Tento cíl prostupuje vše, co děláme, včetně produktů a služeb. Chcete-li zaručit kvalitu našich výrobků, rozhodli jsme se pracovat přímo s našimi jmenovanými dodavateli, bez prostředníků.
Přísné požadavky
Továrny, s nimiž jsme se rozhodli spolupracovat patří mezi nejlepší na světě. Náš sortiment je znám pro svou rozsáhlost a všestrannost. Továrny mají tedy oddělené speciality. Různé materiály vyžadují různé výrobní metody.
Výroba rukavici do kůže nebo bavlny , například , vyžaduje zcela jiný způsob , než dělat jeden ze syntetického materiálu. Tyto výrobky jsou neustále vyvíjeny, což má za následek stále dokonalejší nároky. Každý výrobce vyrábí zboží, ve kterém jsou nejlepší. To znamená, že si jako zákazník můžete být jisti kvalitou v našich produktech.
V Ejendals, garantujeme kvalitu.

 

Zpět na seznam článků

CZK/EUR 26,03 0,00 CZK/PLN 5,75 0,00 CZK/USD 21,86 0,00 CZK/GBP 30,08 0,00
 • DUPONT 68.10
 • 3M 141.14
 • PROCTER&GAMBLE 82.75
 • HONEYWELL 91.97
 • SVENSKA CELUOZA 188.90
 • DELTA PLUS 43.69
 • ANSELL 16.61
 • COLGATE-PALMOLIVE 66.73
 • RECKITT BENCISER 83.80
 • TEN CATE 20.56
 • UNILEVER 42.55
 • KIMBERLY CLARK 105.12
 • ECOLAB 114.60

LUKSÍK-PROMEX s.r.o.
Palackého 853, Veltrusy 277 46

Promex © 2021 © redakční systém Kompletweb, © design Neofema, s.r.o.