čeština english
Ochrannépracovní pomůcky Hygienicképotřeby Hotelovévybavení Kancelářsképotřeby Reklamnípředměty

Distribuce ECOLAB

0023726 ecolab 5lit trump xl warewashing liquid box4 900

Vznikem společného podniku Henkel-Ecolab v roce 1991 došlo ke spojení evropského koncernu Henkel a americké firmy Ecolab, předních světových dodavatelů sanitačních systémů pro profesionální uživatele. V roce 1992 zahájil Henkel-Ecolab svou aktivní činnost v České republice.

V roce 2001 se stává výhradním vlastníkem původního joint-venture firma Ecolab.

V současné době působí Ecolab ve více než 160 zemích světa a zaměstnává přes 23 tisíc pracovníků.

V České republice nabízí firma Ecolab Hygiene s.r.o. komplexní sanitační programy pro profesionální uživatele, individuálně přizpůsobené požadavkům a potřebám jednotlivých provozů v nejrůznějších oblastech podnikání.

Divize Institutional HORECA nabízí pro oblast veřejného stravování a ubytování komplexní sortiment čisticích, mycích, pracích a dezinfekčních prostředků, včetně dávkovacích systémů pro kuchyně, housekeeping a malé prádelny. Široká paleta univerzálních i speciálních prostředků pro strojové mytí nádobí, dávkovače, prostředky pro ošetřování problémového nádobí, přípravky pro dezinfekci kuchyňského zařízení a ošetřování nerezových ploch, spolu s individuálním servisem a údržbou myček představují optimální řešení hygieny pro kuchyňské provozy.

Divize Institutional BSC je připravena zajistit svým zákazníkům optimální řešení úklidu objektů, od čištění a ošetřování podlahových krytin a veškerých ploch a předmětů po vybavení sanitárních zařízení. Vysoce koncentrované přípravky a moderní dávkovací zařízení odrážejí snahu o maximální bezpečnost pracovníků a péči o životní prostředí. Vysoce účinné přípravky jsou doplněny řadou úklidové mechanizace jako jsou čisticí automaty, jednokotoučové čisticí a lešticí stroje, vysavače, ploché mopy, úklidové vozíky apod.

Vysoké nároky na hygienickou čistotu v nemocnicích a jiných zdravotnických zařízeních pomáhají splnit dezinfekční a čisticí přípravky divize Healthcare. Nabídka zahrnuje přípravky pro dezinfekci ploch, nástrojů, rukou a pokožky, doplněné mycími a ošetřujícími prostředky, dávkovači a dalšími pomůckami.

Modulární systémy divize Textile Care umožňují průmyslovým prádelnám dosáhnout vysoce kvalitních výsledků při příznivých nákladech, v souladu s nejnáročnějšími požadavky na ochranu životního prostředí.

Servisní tým prádelenských specialistů pomáhá profesionálním prádelnám optimalizovat technologické postupy a nacházet nová řešení. Firma Ecolab může svým zákazníkům nabídnout univerzální i speciální prací a pomocné prostředky ve formě prášků, granulátů, tekutých přípravků nebo past, včetně spolehlivé dávkovací a řídicí techniky.

Divize Food&Beverage zajišťuje bezpečné a hospodárné čistící a dezinfekční postupy při výrobě potravin, nápojů, mléka a mléčných výrobků, v zemědělství, ve farmaceutickém průmyslu a při výrobě kosmetiky.

Profesionální sanitační programy firmy Ecolab, individuálně přizpůsobované konkrétním podmínkám, možnostem a požadavkům jednotlivých zákazníků, překračují rámec pouhých dodávek čisticích a dezinfekčních prostředků, aplikačních systémů, dávkovacích a monitorovacích zařízení. Firma Ecolab nabízí svým zákazníkům dlouhodobé partnerství, to znamená komplexní servis zahrnující podrobnou prohlídku provozu a návrh optimálního řešení sanitace, vytvoření hygienických plánů, podporu při zavádění nových programů, zaškolení pracovníků, průběžné vyhodnocování a monitorování, bezpečnost práce, preventivní údržbu a řešení závad. Firma nabízí komplexní dodávky od jednoho dodavatele ve formě prodeje, leasingu nebo pronájmu.

 

Zpět na seznam článků

CZK/EUR 26,03 0,00 CZK/PLN 5,75 0,00 CZK/USD 21,86 0,00 CZK/GBP 30,08 0,00
 • DUPONT 68.10
 • 3M 141.14
 • PROCTER&GAMBLE 82.75
 • HONEYWELL 91.97
 • SVENSKA CELUOZA 188.90
 • DELTA PLUS 43.69
 • ANSELL 16.61
 • COLGATE-PALMOLIVE 66.73
 • RECKITT BENCISER 83.80
 • TEN CATE 20.56
 • UNILEVER 42.55
 • KIMBERLY CLARK 105.12
 • ECOLAB 114.60

LUKSÍK-PROMEX s.r.o.
Palackého 853, Veltrusy 277 46

Promex © 2021 © redakční systém Kompletweb, © design Neofema, s.r.o.